Kalendarz imprez

Kalendarz wydarzeń na 2017 rok. W Kalendarzu znajdują się wydarzenia z jednej z trzech kategorii: wakacyjne pociągi retro (Chabówka-Kasina Wielka-Chabówka), przejazdy z cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej i atrakcje w ramach akcji "Lato z parowozami" (w tym Parowozjada). Po wybraniu wydarzenia możliwy jest jego eksport m.in. do kalendarza Google, Outlooka i kalendarza Apple.
Wrz
24
nie
Perła Małopolski
Wrz 24 całodniowy
Perła Małopolski

Przejazd Nowy Sącz – Grybów – Stróże – Gorlice Zagórzany – Biecz – Nowy Sącz w ramach cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Część imprezy Bieckie Babie Lato w Bieczu. Skład zostanie zestawiony z parowozem Ty2-911 i zabytkowymi wagonami. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów znajdują się na stronie projektu.

Paź
1
nie
Pociąg retro na Szlaku Papieskim do Wadowic
Paź 1 całodniowy
Pociąg retro na Szlaku Papieskim do Wadowic @ Kraków | małopolskie | Polska

Przejazd Chabówka / Kraków Główny – Kalwaria Zebrzydowska – Wadowice – Kraków Główny w ramach cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Skład zostanie zestawiony z parowozem Ty2-911 i zabytkowymi wagonami. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów znajdują się na stronie projektu.

Paź
25
śr
Zielona szkoła
Paź 25 całodniowy
Zielona szkoła

Przejazd Nowy Sącz – Piwniczna – Nowy Sącz dla grup szkolnych i zorganizowanych w ramach cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Skład zostanie zestawiony z parowozem OKz32-2 i zabytkowymi wagonami. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów znajdują się na stronie projektu.

Lis
11
sob
Pociąg wolności
Lis 11 całodniowy
Pociąg wolności

Przejazd Chabówka – Nowy Sącz – Chabówka w ramach cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Skład zostanie zestawiony z parowozem OKz32-2 i zabytkowymi wagonami. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów znajdują się na stronie projektu.

Gru
2
sob
Zimowy pociąg retro do Zakopanego
Gru 2 całodniowy
Zimowy pociąg retro do Zakopanego

Przejazd Chabówka – Zakopane – Chabówka w ramach cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Skład zostanie zestawiony z parowozem OKz32-2 i zabytkowymi wagonami. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów znajdują się na stronie projektu.

Gru
3
nie
Mikołaj z parowozem
Gru 3 całodniowy
Mikołaj z parowozem

Przejazd Chabówka – Mszana Dolna – Chabówka w ramach cyklu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Skład zostanie zestawiony z parowozem OKz32-2 i zabytkowymi wagonami. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów znajdują się na stronie projektu.