Parowozjada’2015-pociągi retro towarzyszące Parowozjadzie

W weekend 22/23 sierpnia 2015 r. odbyła się jedenasta Parowozjada. Fotografie dzięki uprzejmości Autorów ©Szymon Jurkowski / ©Piotr Skucha.

Więcej:

Komentarze do “Parowozjada’2015-pociągi retro towarzyszące Parowozjadzie

  1. A czy bilet będzie tańszy jeśli pojedziemy z Chabówki tylko do Rabki i z powrotem? W Rabce zamierzamy spędzić sobie godzinkę z dzieckiem, a potem wrócić na Parowozjadę. Pewnie będą też chętni, aby z Rabki pojechać do Mszany i z powrotem.

  2. Brakuje jednej rzeczy – dojazdu na tą imprezę. Jeżeli nie masz samochodu to pociągiem (sic!) na Parowozjadę nie dojedziesz. Powinien być zorganizowany jakiś pociąg z Krakowa który przyjeżdżałby rano do Chabówki i wieczorem zabierał gości. Mieszkam w Katowicach, wyjeżdżając z Katowic o 5:34 rano w Chabówce jestem o 10:14, czyli już musztarda po obiedzie. Jedyne wyjście to zorganizować nocleg i przyjechać dzień wcześniej, ale doliczając ceny biletów na pociągi specjalne to wyraźnie podnosi koszty dla czteroosobowej rodziny i czyni imprezę zbyt drogą.

  3. Rok temu doznałem niezapomnianych przeżyć na trasie Chabówka – Mszana D. Tym razem wybieram się do Kasiny, choć godzina odjazdu jest nieco za wczesna, a dojazd z Krakowa trochę trwa. Ale cóż, taka okazja zdarza się tylko raz (na szczęście do roku).

  4. Ja przyjadę po raz pierwszy aż z Gorzowa Wielkopolskiego i też mam ochotę na Kasinę. Pozdrawiam.

  5. Ta organizacja i te przejazdy to genialny pomysł specjalnie przyjadę z Kielc aby przejechać trasę Chabówka -_Kasina Wielka /stacja a w nim hotel/-Chabówka .Ostatni raz jecałem tą trasą tylko w jedną stronę w 1968 roku gdy byłem na rajdzie studenckim .

Comments are closed.