Stacja w Kasinie Wielkiej odzyskała dawny blask

27.06.2015 pierwszy w 2015 roku ogólnodostępny pociąg retro dotrze do Kasiny Wielkiej. W latach 1990tych Kasina Wielka została zdegradowana do rangi przystanku osobowego. To niezwykłe miejsce niedawno odzyskało dawny blask. Siłami nowego właściciela przeprowadzono generalny remont w ramach którego budynek dworca kolejowego zamieniono na luksusowe apartamenty 2-4 osobowe. W Apartamencie Różanym zachowano oryginalne elementy wyposażenia stacyjnego. Pasażerowie pociągu retro, którzy wykupią nocleg na minimum dwie doby w Apartamentach Stacja Kasina otrzymają 10% zniżki na nocleg.
Więcej informacji na temat apartamentów na www.stacjakasina.pl, a rozkłady jazdy pociągów retro są dostępne w niniejszym serwisie.

Komentarze do “Stacja w Kasinie Wielkiej odzyskała dawny blask

  1. Super sprawa ta jazda POCIAGIEM RETRO..SZKODA TYLKO ZE NIE KURSUJA NORMALNIE POCIAGI Z NOWEGO SACZA DO CHABOWKI JAK TO BYLO DAWNIEJ GDZIE DOJEZDZALISMY DO PRACY TA WLASNIE „CIUCHCIA”…WLODARZE W NASZYM POLSKIM RZADZIE „BIJA SIE O STOLKI W RZADZIE ” ZAPOMNAJAC O NASZYCH MALOPOLSKICH TRADYCJACH,ZAPOMNIELI O NAS …TORY SA PONISZCONE STACJE KOLEJOWE SPRZEDANE PRYWATNYM OSOBOMI NIKT Z WLADZ NIE STARA SIE BY TO CO BYLO DAWNIEJ ..WROCILO..A MAMY PRZECIEZ PANA POSLA Z LIMANOWSZCZYZNY…I CO ?? GLOSOWALISMY NA NIEGO LICZAC ZE NAM POMOZE.ALE JAK MOWI STARE PRZYSLOWIE” SYTY GLODNEGO NIGDY NIE ZROZUMIE.”.POZDRAWIAMY Z „CIUCHCI”

  2. To świetna sprawa na wszystkich stacjach tak powinno być polecam RYTRO gdzie mieszkał mój dziadek z moją mamą w latach dwudziestych i był naczelnikiem tej stacji a potem został przeniesiony służbowo do WĘGIERSKIEJ GÓRKI mam zdjęcia dziadka na tle tych stacji kolejowych muszę je przesłać do Muzeum do Chabówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *