Stacja w Kasinie Wielkiej odzyskała dawny blask

27.06.2015 pierwszy w 2015 roku ogólnodostępny pociąg retro dotrze do Kasiny Wielkiej. W latach 1990tych Kasina Wielka została zdegradowana do rangi przystanku osobowego. To niezwykłe miejsce niedawno odzyskało dawny blask. Siłami nowego właściciela przeprowadzono generalny remont w ramach którego budynek dworca kolejowego zamieniono na luksusowe apartamenty 2-4 osobowe. W Apartamencie Różanym zachowano oryginalne elementy wyposażenia stacyjnego. Pasażerowie pociągu retro, którzy wykupią nocleg na minimum dwie doby w Apartamentach Stacja Kasina otrzymają 10% zniżki na nocleg.
Więcej informacji na temat apartamentów na www.stacjakasina.pl, a rozkłady jazdy pociągów retro są dostępne w niniejszym serwisie.

Komentarze do “Stacja w Kasinie Wielkiej odzyskała dawny blask

  1. Super sprawa ta jazda POCIAGIEM RETRO..SZKODA TYLKO ZE NIE KURSUJA NORMALNIE POCIAGI Z NOWEGO SACZA DO CHABOWKI JAK TO BYLO DAWNIEJ GDZIE DOJEZDZALISMY DO PRACY TA WLASNIE „CIUCHCIA”…WLODARZE W NASZYM POLSKIM RZADZIE „BIJA SIE O STOLKI W RZADZIE ” ZAPOMNAJAC O NASZYCH MALOPOLSKICH TRADYCJACH,ZAPOMNIELI O NAS …TORY SA PONISZCONE STACJE KOLEJOWE SPRZEDANE PRYWATNYM OSOBOMI NIKT Z WLADZ NIE STARA SIE BY TO CO BYLO DAWNIEJ ..WROCILO..A MAMY PRZECIEZ PANA POSLA Z LIMANOWSZCZYZNY…I CO ?? GLOSOWALISMY NA NIEGO LICZAC ZE NAM POMOZE.ALE JAK MOWI STARE PRZYSLOWIE” SYTY GLODNEGO NIGDY NIE ZROZUMIE.”.POZDRAWIAMY Z „CIUCHCI”

  2. To świetna sprawa na wszystkich stacjach tak powinno być polecam RYTRO gdzie mieszkał mój dziadek z moją mamą w latach dwudziestych i był naczelnikiem tej stacji a potem został przeniesiony służbowo do WĘGIERSKIEJ GÓRKI mam zdjęcia dziadka na tle tych stacji kolejowych muszę je przesłać do Muzeum do Chabówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *