6.09.2015-dodatkowy pociąg retro Krynica – Muszyna

Już 6 września Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei organizuje całodzienny przejazd pociągu retro w relacji Nowy Sącz – Krynica – Nowy Sącz. Będzie to kolejny przejazd w ramach projektu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Pula biletów na ten pociąg retro już się wyczerpała, jednak w związku z dużym zainteresowaniem w dniu przejazdu zostanie uruchomiona dodatkowa para w relacji Krynica – Muszyna – Krynica. Pociąg retro odjedzie z Krynicy o 13:36 a wróci o 15:36. Cena biletu w jedną stronę: 10zł. Bilety na przejazd Krynica – Muszyna – Krynica można nabyć w pociągu lub pod numerem telefonu 508-722-597.

W związku z ogromnym zainteresowaniem i dzięki bardzo dobrej współpracy z partnerami przejazdu w dniu 6 września, możemy zaprosić na dodatkowy kurs zabytkowego składu w relacji Muszyna – Krynica – Muszyna

-powiedział Łukasz Wideł wiceprezes Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei.

Oprócz pociągu do Krynicy zostaną zorganizowane przejazdy w relacjach Kraków Główny – Kraków Airport, Nowy Sącz – Biecz, Chabówka – Nowy Sącz, Chabówka – Zakopane i Chabówka – Mszana Dolna. Tabor na wszystkie przejazdy zapewnia Skansen taboru kolejowego w Chabówce-partner projektu.

Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej to projekt realizowany przez Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei w oparciu o 200.000zł dotacji przyznanej przez Województwo Małopolskie w ramach drugiej edycji konkursu „Małopolska Gościnna”. Pan Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego objął honorowy patronat nad przedsięwzięciem. Inauguracyjny przejazd w ramach projektu odbył się 5 lipca 2015r.

Więcej informacji na stronie projektu.

dodatkowy pociąg retro Krynica - Muszyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *