12-17.04.2016-festiwal „Lindy on Track”

W dniach 12-17 kwietnia 2016 w dwóch miastach – Krakowie i Zakopanem odbędzie się druga edycja międzynarodowego festiwalu Lindy Hop – Lindy on Track: take the A train.

Podczas festiwalu Lindy on Track zaplanowano trwające 4 dni warsztaty na trzech poziomach zaawansowania. Program obejmuje również pięć tanecznych wieczorów z muzyką na żywo i DJ-ami. Imprezy w Krakowie zaplanowano w zabytkowej sali widowiskowej Domu Kultury Kolejarza. Z Krakowa do Zakopanego uczestnicy festiwalu pojadą zabytkowym pociągiem przygotowanym przez Skansen w Chabówce. Będzie to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby cofnąć się w czasie i zobaczyć jak wyglądały podróże pociągami na początku ubiegłego wieku. Skład pociągu zostanie zestawiony z parowozem, wagonami z miejscami do siedzenia, wagonem barowym i wagonem tanecznym.

Organizatorem wydarzenia jest krakowska Sekcja Kultury, Muzyki i Tańców Swingowych KMiTa Swing oraz warszawska szkoła Warsaw Rhythm Busters.

Ceny biletów zaczynają się od 15PLN (impreza we wtorek) a kończą na 710PLN (cena obejmuje warsztaty, imprezy i przejazd zabytkowym pociągiem). Zakwaterowanie i wyżywienie płatne dodatkowo. Przy wcześniejszej rezerwacji-zniżki. Wiążące, szczegółowe informacje dostępne są na stronie festiwalu.

Lindy on Track’2015-fotografie z pierwszej edycji

Więcej informacji i rezerwacja:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *