Nowe filmy na YouTube

W galerii video pojawiły się nowe propozycje. Pierwsza to relacja z tegorocznej Parowozjady. W materiale zobaczyć można wszystkie kluczowe momenty Parowozjady – pokazy parowozów, zawody drużyn parowozowych, pokazy składów historycznych i przejazdy zabytkowych pociągów. Organizatorem Parowozjady jest PKP Cargo i Fundacja Era Parowozów. Zdjęcia i montaż-Mateusz Janica, współpraca-Miłosz Mazurek (parowozy.pl), muzyka-Kevin MacLeod.

Druga propozycja to relacja z tegorocznego Pociągu Wolności. Pociąg ten jest uruchamiany co roku w Narodowe Święto Niepodległości w ramach projektu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Autorem filmu jest Kamil Filipowski z Nowosądeckiego Stowarzyszania Miłośników Kolei. Miłego oglądania!

Filmy i nagrania dźwiękowe pojawiły się na stronie już w 2000roku. Obecnie nagrania umieszczone są na zaprzyjaźnionym kanale „Koleją z Mateuszem”. O naszej współpracy można przeczytać we wpisie Filmy z taborem z Chabówki dostępne na YouTube. Kanał Koleją z Mateuszem to nie tylko nagrania z Chabówki ale przede wszystkim nagrania cabview – nagrania z perspektywy maszynisty pociągu.

Komentarze do “Nowe filmy na YouTube

  1. Muzyka zagłusza najlepszy dźwięk, jakim jest praca maszyny parowej.
    Prosimy o jej skasowanie podczas widoku przejazdów parowozów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *